Reportaż – Spotkania z Dropshippingiem Gdańsk 16.02.23 r.

W dniu 16.02 o godzinie 17.00 spotkaliśmy się w Gdańsku, w Piwnicy Rajców, tuż obok słynnego posągu Neptuna. Spotkanie odbyło się w nieziemskim miejscu – w starych piwnicach, w bardzo przyjemnej piwiarni. Pierwszy raz odwiedziliśmy Gdańsk, który nas pozytywnie zaskoczył, gdyż frekwencja była imponująca! Pojawiła się grupa ponad stu osób!

Merytorycznie było bardzo wartościowo. Najpierw przedstawiłem różne interesujące tematy, a potem pokazałem uczestnikom wydarzenia ultra ciekawą prezentację. W grupie przeprowadzaliśmy audyty, rozmawialiśmy o kampaniach reklamowych i trikach, które można wykorzystać. Omówiłem jak zacząć i jakie są najważniejsze kroki na drodze do sukcesu.

Poza tym, pojawiło się wiele osób, które chciały poznać tajniki sprzedaży w Internecie. Przykładowo, była tam osoba, która produkowała wyroby z bursztynu i chciała nauczyć się, jak sprzedawać je online. Wspólnie szukaliśmy najlepszych rozwiązań i dyskutowaliśmy na temat strategii. 

Spotkanie trwało aż do późnych godzin nocnych – od 17 do 24 – ale było warto. Mam nadzieję, że też z tymi osobami spotkamy się już na kolejnym naszym spotkaniu, czyli na Drop Campie.
Dzięki Gdańsk!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *