Reportaż – Spotkania z Dropshippingiem Warszawa 26.01.23 r.

Z dnia na dzień rynek e-commerce rozwija się, coraz więcej ludzi kupuje w Internecie. Tylko w ciągu zeszłego roku w Polsce przybyło ponad 1,3 miliona nowych użytkowników Social Media. Dnia 26 stycznia w Warszawie w pubie Bolek spotkaliśmy się z ludźmi, którzy znają te dane i wiedzą jaki potencjał sprzedażowy jest w Internecie. Na wydarzenie przybyło ponad 100 osób zaciekawionych modelem dropshipping. 

Prelekcję prowadził Mateusz Grabowski, trener sprzedaży w Internecie z ponad 25-letnim doświadczeniem, współzałożyciel szybko rozwijającej się platformy sprzedażowej TakeDrop. Mateusz opowiedział o tym czym jest dropshipping, jak szybko można założyć własny sklep i od razu sprzedawać, jak go reklamować. Przedstawił historie ludzi, którzy odnieśli sukces, potencjał dropshippingu oraz rozwiał wszelkie wątpliwości dotyczące tego modelu sprzedaży. 

Mateusz zainspirował uczestników do otwarcia własnego sklepu w modelu dropshipping, zaciekawieni zadawali mnóstwo pytań, na które uzyskali odpowiedzi. 

Wręczyliśmy również ciekawe nagrody i prezenty. 

Całe spotkanie odbyło się w przyjemnej atmosferze, na koniec zostało dużo osób, z którymi wspólnie wypiliśmy piwo i szerzej porozmawialiśmy na temat sprzedaży.

Otrzymaliśmy bardzo pozytywny feedback zaraz po prelekcji oraz w anonimowej ankiecie, którą uczestnicy wypełnili po wydarzeniu. Ocena 4,86 pokazuje jak ciekawy i wart zainteresowania jest temat dropshippingu!

Czujesz w sobie żyłkę sprzedawcy i chcesz sprawdzić się w branży e-commerce, prowadząc sklep internetowy? Zapraszamy na kolejne spotkania, które odbędą się w Gdańsku, Katowicach, Łodzi, Poznaniu oraz Lublinie. Obserwuj nasz profil, sprawdź kiedy będziemy u Ciebie w mieście i zapisz się, żeby porozmawiać o dropshippingu i wypić wspólnie piwo!

1 Comment

  • Mateusz 12 marca 2023

    Pięknie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *